Värsked tööpakkumised

Sekretär-asjaajaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358520

Tööpakkumise number

358520

Töö kirjeldus

- Asjaajamise korraldamine ettevõttes
- Juhi ja meeskonna abistamine erinevates küsimustes
- Erinevate dokumentide vormistamine (sh vajadusel ka tõlge) ja dokumendihaldus
- Esmane suhtlemine klientidega
- Telefonile vastamine ja infovahetuse koordineerimine
- Kontori korrashoid
- Klientidega tava- ja e-kirjavahetuse korraldamine ja koordineerimine
- Notarilepingute andmete edastamine

Nõudmised kandidaadile

- Väga hea eesti, vene ja inglise keele valdamine nii kõnes kui ka kindlasti kirjas
- Varasem töökogemus teenindusvaldkonnas, sekretäritöö kogemus läheb kasuks
- Arvuti kasutamisoskus heal tasemel
- Hea suhtlemisoskus, korrektsus ja täpsus tööülesannete täitmisel
- Esinduslik ja korrektne välimus

Ettevõte pakub

- spordiklubi soodsamaid tingimusi
- arenguvõimalusi, eneseteostust ja edasiõppimise võimalusi
- intensiivset ja vaheldusrikast tööd koos motiveeritud palgatingimustega
- kaasaegset töökeskkonda ja häid töötingimusi

- Brutopalk katseajal 600 EUR/kuus
- Brutopalk peale katseaega 751 EUR/kuus

Lisainfo

ALG Liisingu AS-i kontori lahtiolekuaeg on E-R 9.00 – 17.00

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2014
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2014
Brutopalk:
Alates 751 EUR kuus

Ettevõte on tegutsenud finantsvaldkonnas 1994. aastast. Selle aja jooksul oleme pidevalt arenenud, pakkudes klientidele järgmisi teenuseid
• Laenamise- ja kinnisvaravaldkondades

Meie eesmärk on teha finantseerimine lihtsaks, et luua inimestele võimalusi oma elu paremaks muuta.

Pakume arenguvõimalusi positiivsetele ja töötahtelistele inimestele. Otsime oma sõbralikku meeskonda säravaid kolleege!