Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #306126

Sekretär-asjaajaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tekstitöötlus, käsikirjade trükkimine
  • Büroo igapäevatöö ja asjaajamise korraldamine
  • Kõnede vastuvõtmine ja suunamine
  • Infoliikumise korraldamine (telefon, faks, e-post, tavapost)
  • Büroole vajaliku informatsiooni hankimine internetist ja selle avalikest andmebaasidest
  • Büroo klientide vastuvõtu korraldamine
  • Kontori varustamine vajalike vahenditega
  • Büroo korrashoiu tagamine
  • Muud jooksvad sekretäri ülesanded

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidus
  • Väga hea eesti keele oskus, hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • Soovitav vene keele oskus suhtlustasandil
  • Väga hea suhtlemisoskus, kohusetunne ja lojaalsus
  • Täpsus ja korrektsus
  • Asjakohased teadmised internetist ja selle avalikest andmebaasidest
  • Hea arvutikasutusoskus (MS Word, MS Outlook, DigiDoc)
  • Süsteemsus dokumentide haldamisel

Ettevõte pakub

  • Kuulumist sõbralikku kollektiivi
  • Meeldivat töökeskkonda Vanalinna kontoris

Lisainfo

Osaline tööaeg (Tööpäevadel 9.00-13.00)
Büroo asub Vanalinnas Nunne tn 7

Sooviavaldusi ja CV-sid ootame hiljemalt 20.05.2013
e-posti aadressile info[at]urge.ee
faksile 6464552

Tööpakkumise number
#306126

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. mai 2013
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2013

OÜ Advokaadibüroo Urge, asutatud aastal 1993, on õigusvaldkonna ettevõte, mis pakub juriidilisi teenuseid kõigis peamistes õigusvaldkondades.

Vaata rohkem