2023-08-23 14:48:55

Sekretär-asjaajaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi särasilmset ja töökat assistenti, kelle põhilisteks tööülesanneteks on:

  • Materjalide tellimine hinnapäringute alusel - suhtlemine tarnijatega;
  • Tellimuste/ hinnapäringute sisestamine, klientidega suhtlemine;
  • Andmetabelite täitmine;
  • Infohaldus, info kogumine ja jagamine meeskonnaliikmete vahel;
  • Kauba transpordi korraldamine, sõiduplaani koostamine autojuhile;
  • Astera AS üldmeili haldamine;
  • Astera AS kodulehe haldamine;
  • Kontori korrashoid, vajalike vahendite organiseerimine;
  • Juhtkonna assisteerimine.

Ootused kandidaadile

Sobid meile tööle, kui:

  • Oled positiivne ja kohusetundliku suhtumisega hea suhtleja.
  • Omad kogemust assistendina;
  • Haarad infot lennult ja oled võimeline tegema mitmeid ülesandeid korraga ja analüüsima protsesse;
  • Kasuks tulevad erialased teadmised metallist ja nende omadustest;
  • Oskad ja saad aru vähemalt ühest võõrkeelest (inglise keel);
  • Valdad  hästi MS Excelit - andmetöötlus.
  • Oled võimeline olukorraga kiiresti kohanema ja organiseerima tegevusi;

  • Pakume väljaõpet kohapeal, lisaks enesetäiendamiseks vajalikke koolitusi;
  • Töötajasõbralikku töökeskkonda kaasaegses kontoris;
  • Huvitavat ja arendavat tööd
  • Stabiilset tööaega (E-R) 8.00-17.00