Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39512

Sekretär-asjaajaja (raamatupidaja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • esmaste raamatupidamise dokumentidega tegelemine
  • ametialaste kirjade koostamine
  • asjaajamise korraldamine
  • kirjavahetuse ja dokumendihalduse korraldamine
  • kontoritöö efektiivne koordineerimine
  • büroo korrashoiu tagamine

Ootused kandidaadile

  • aktiivse ellusuhtumisega hea suhtleja
  • algteadmised majandustarkvarast ja raamatupidamisest
  • arvuti oskus kontoritarkvara valdamise tasemel
  • ausus, täpsus, korrektsus
  • vene keele oskus nii kõnes kui kirjas, väga hea eesti keele valdamine kõnes ja kirjas, ning hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
  • meeldivaid töötingimusi
  • palka vastavalt kokkuleppele
  • stabiilset sissetulekut
  • stabiilset töökohta

Lisainfo

Soovitav (pole esmatähtis) raamatupidamistarkvara (HansaRaama, Telehansa, jms.) kasutamise oskus.

Tööpakkumise number
#39512