Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #95583

Sekretär-asjaajaja

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Osakonna asjaajamise korraldamine
Dokumentide registreerimine ja dokumendiregistrisse kandmine
Telefonikõnedele vastamine ja teadete edastamine
Asjaajamisdokumentide pidamine

Ootused kandidaadile

Erialane haridus või töökogemus asjaajaja või sekretärina
Arvuti kasutamise oskus (tekstitöötlus, tabelarvutus, infosüsteemide kasutamine ja töö internetiga)
Valmisolek töötada sekretär-asjaajajana
Eesti keele oskus kesktasemel
Teadmised dokumentide vormistamisest
Hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

arenemis- ja koolitusvõimalusi
häid töötingimusi
avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi
sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#95583

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 5500 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2007

Virumaa Pensioniameti Narva osakonna tegevuse eesmärgiks on kindlustada Narva piirkonna inimesed seaduses ettenähtud pensionide, toetuste ja hüvitistega.

Vaata rohkem