Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #228597

Sekretär-asjaajaja

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Asjaajamise ja dokumendihalduse korraldamine
kliendiinfo koordineerimine
Telefonikõnede vastuvõtt ja spetsialistidele suunamine
Sissetuleva ja väljasaadetava posti registreerimine
Kontori töö korraldamine

Ootused kandidaadile

Positiivsus ja enesekindlus
Hea suuline ja kirjalik eneseväljendamisoskus eesti ja vene keeles
Arvutikasutamise oskus (MS Office, internet)
Hea suhtlemisoskus, pingetaluvusvõime

Kasuks tuleb:
Eelnev sekretäri töökogemus
Õigusalane haridus

Ettevõte pakub

Kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda
Konkurentsivõimelist töötasu
Unustamatu pingerohket töökogemust

Lisainfo

Ajutine töö kolmeks kuuks.

Kandideerimiseks ootame CV-d koos motivatsioonikirjaga

Tööpakkumise number
#228597