Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #246223

Sekretär-asjaajaja

CVKeskus.ee klient
Luksemburg
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mitut keelt valdava sekretärina Euroopa institutsioonides töötades võite loota pidevatele väljakutsetele ja mitmekesisusele, kui te kujundate, töötlete ja jagate teavet. Sõltuvalt asjaomasest töökohast, võivad teie tööülesanded erineda – alates kohtumiste korraldamisest ja koordineerimisest kuni dokumendihalduse, failide ettevalmistamise, dokumentide toimetamise ja andmebaaside ajakohastamiseni. Kui hakkate tööle keeleosakonnas, võite tõlketarkvara kasutades töödelda tõlketellimusi ja viimistleda dokumente, täiendada ja ajakohastada tõlkemälusid, trükkida ning teha küljendus- ja vormindustööd.

Ootused kandidaadile

o Olete oma karjääri alustav väljaõppinud sekretär või teil on sekretärina töötamise alal vähemalt kolmeaastane töökogemus.
o Oskate hästi vähemalt kahte Euroopa Liidu ametlikku keelt.
Teie emakeel peab olema kas eesti, iiri, inglise, itaalia, kreeka, prantsuse, soome või ungari keel. Teie teine keel peab olema kas inglise, prantsuse või saksa keel (erinev teie emakeelest).
o Teie tööoskuste hulka kuuluvad täpsus, prioriteetide seadmine ja korraldustöö, hea suhtlemisoskus ning võime pakkuda pidevalt kõrgekvaliteedilisi töötulemusi.

 Karjääri, mis pakub palju võimalusi õppimiseks ja oma oskuste täiendamiseks
 Keskkonda, mis toetab karjääri arendamise jätkamist
 Huvitavat ja väljakutseid sisaldavat tööd, mis on Euroopa jaoks oluline.
 Konkurentsivõimelist töötasu ja märkimisväärset hüvitiste paketti
 Tööd Euroopa südames
 Sõltuvalt teie isiklikust olukorrast võib teil õigus olla ka peretoetusele ja rahalisele toetusele BRÜSSELISSE või LUKSEMBURGI kolimiseks.

Lisainfo

TAOTLUSE ESITAMISEKS KÜLASTAGE PALUN VEEBISAITI www.eu-careers-online.eu/ , kust leiate täiendavat teavet ja lingi veebipõhisele taotlusvormile.
Pärast taotluse esitamist kutsutakse teid koos teiste kandidaatidega osalema valikumenetluses, mille raames on meil võimalik teiega lähemalt tuttavaks saada ning hinnata teie oskuste taset, mis on vajalik töötamiseks sekretärina mitmekeelses Euroopa keskkonnas. Valikumenetlusel on kaks etappi: esiteks toimuvad mitmed valikvastustega testid, mis aitavad hinnata teie loogilist mõtlemist ja sekretäri kutseoskusi. Kui olete esimeses etapis parimaid tulemusi näidanud kandidaatide hulgas, kutsutakse teid Brüsselisse osalema meie hindamiskeskuses läbiviidavates mitmetes katsetes, sealhulgas sissetulevate dokumentide halduse alases töösimulatsioonis, praktilistes testides ja olukordade lahendamises.
Viide: EPSO/AD/117/11 – Assistants(AST1) ( http://eu-careers-online.eu/sec/ )
Vt tööpakkumist ka Euroopa töövahendusvõrgustiku Eesti veebis aadressil http://www.eures.ee/20862

Tööpakkumise number
#246223

Asukoht:
Luksemburg
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
8. detsember 2011

Eesti Töötukassa on avalik-õiguslik juriidiline isik, kelle eesmärgiks on töötuskindlustuse seaduses ja teistes õigusaktides sätestatud korras töötuskindlustushüvitiste, töölepingute kollektiivse ülesütlemise hüvitise ja tööandja maksejõuetuse hüvitise maksmine.

Vaata rohkem