Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136515

Sekretär-asjaajaja (asendaja kuni kevad 2009)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Asutuse üldise asjaajamise ja dokumendihalduse korraldamine
  • Asutuse ürituste organiseerimisel osalemine
  • Lähetuste reisidokumentide ja majutuse organiseerimine
  • Arhiveerimine ja arhiivi korrastamine

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidus
  • Vähemalt 1-aastane erialane töökogemus
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • Arvutikasutamise oskus
  • Väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
  • Kohusetundlikkus, korrektsus, hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat ja innustavat meeskonda
  • Riigiameti tavapäraseid soodustusi (õppelaenu kustutamist, 35-päevast põhipuhkust, vajadusel õppepuhkust)
  • Sporditoetust ja heade töötulemuste eest täiendavat tulemustasu

Tööpakkumise number
#136515

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2008

Registrite ja Infosüsteemide Keskus on Justiitsministeeriumi valitsemisalas töötav kiiresti arenev riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on Justiitsministeeriumi valitsemisala registrite ja infosüsteemie loomine, arendamine ja haldamine (sh kohtulike registrite keskandmebaasi pidamine) ning side- ja infotehnoloogiaalaste teenuste pakkumine.

Vaata rohkem