Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138830

Sekretär (asendaja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Osakondade asjaajamise korraldamine
* Dokumendihalduse korraldamine
* Nõupidamiste tehniline teenindamine
* Külaliste vastuvõtt ning teenindamine
* Toimikute ettevalmistamine säilitamiseks ja arhiivi üleandmiseks
* Teenistuslähetuste korraldamine

Ootused kandidaadile

* Vähemalt kesk-eriharidus
* Eelnev töökogemus juhi abi või sekretärina
* Head teadmised dokumentide vormistamisest, hoidmisest
* Head teadmised protokollilisest käitumisest
* Eesti keele oskus kõrgtasemel
* Inglise keele oskus kesktasemel
* Hea suhtlemisoskus

Kandideerimisel tuleb kasuks
* Dokumendihaldusprogrammi Postipoiss kasutamisoskus
* Valitsusasutuste asjaajamiskorra tundmine
* Eelnev töökogemus avalikus teenistuses

Ettevõte pakub

* Täiendkoolitust
* Meeldivat ja stabiilset töökeskkonda
* Motiveerivat palgasüsteemi
* Sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#138830

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2008

Kaitseministeerium on valitsusasutus, mille valitsemisalas on riigikaitse korraldamine ja seoses sellega ettepanekute tegemine riigikaitsepoliitika kujundamiseks, riigikaitse elluviimine, rahvusvahelise kaitsealase koostöö koordineerimine, mobilisatsiooni ettevalmistamine ja läbiviimine, kaitseväe ja Kaitseliidu rahastamine ja varustamine, kaitsetööstuse arendamine, kaitseväe ja Kaitseliidu tegevuse kontrollimine ning vastavate õigusaktide eelnõude koostamine.

Vaata rohkem