Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59520

Sekretär-andmesisestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lisaks igapäevastele sekretäritööst tulenevatele tööülesannetele, on meie sekretäri ülesanneteks ka uute klientide, ning meie tegevusalast tulenevalt, nõuete sisestamine andmebaasi.
Viimatinimetatu eeldab oskust leida nõuete alusdokumentidest (lepingutest, arvetelt) vajalik informatsioon ning loomulikult täpsust ning tähelepanelikkust.

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus antud valdkonnas
  • otsustus- ja vastutusvõime
  • kohusetundlikkus ja täpsus
  • hea suuline ning kirjalik eneseväljendusoskus
  • koostöövalmidus
  • hea eesti, vene, inglise ja soome keele valdamine
  • hea arvuti kasutamise oskus
  • stressitaluvus

Otsime töötajat lapsehoolduspuhkusele jääva sekretäri asendamiseks (määratud ajaks sõlmitav tööleping).

Lisainfo

CV palume saata alltoodud tähtajaks koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#59520