Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #547817

SEKRETÄR - ADMINISTRAATOR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kontori asjaajamise, dokumendiringluse ja infovahetuse korraldamine;
  • Jooksvate küsimuste operatiivne lahendamine;
  • Kliendiandmebaaside haldamine;
  • Telefonisuhtlus ja informatsiooni edastamine;
  • Ilukliiniku klientide ja külaliste viisakas ja korrektne vastuvõtmine ning suhtlemine.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus;
  • Väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas;
  • Vene keele oskus suhtlustasandil;
  • Väga hea suhtlemisoskus;
  • Oskus töötada meeskonnas;
  • Kiire õppimisvõime;
  • Oskus täita iseseisvalt ülesandeid ning ette näha prioriteete ;
  • Positiivne ellusuhtumine, tulemusele orienteeritus, ausus, korrektsus ja täpsus.

Ettevõte pakub

  • Pikaajalist töösuhet stabiilses ettevõttes;
  • Intensiivset ja vaheldusrikast tööd;
  • Põhipalk 700 euro/ bruto ja tulemustasu;
  • Töö graafiku alusel (hommikune ja õhtune vahetus);
  • Töökeskkonda Tallinna kesklinnas;
  • Sõbralikku töökollektiivi ja põnevaid ühisüritusi.

Täiendav informatsioon telefonil 555 10 368.

Tööpakkumise number
#547817