Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #115795

Sekretär-administraator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • telefonikõnedele vastamine
  • ettevõtte kirjavahetuse korraldamine
  • andmebaaside haldamine ja arvete väljastamine
  • külaliste vastuvõtmine
  • kaastöötajate abistamine
  • kontoritarvetega varustamine ja kontoriseadmete korrasoleku jälgimine
  • vee-, kohvi- jm automaatide korrasoleku tagamine

Ootused kandidaadile

  • eelnev sekretäritöö kogemus, arvutioskus
  • eesti, vene ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • kontori- ja sidetehnika kasutamise oskus
  • dokumendihalduse põhialuste tundmine
  • abivalmidus, viisakus, aktiivsus
  • ausus, täpsus, korrektsus

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd kiirelt arenevas rahvusvahelises firmas
  • häid töötingimusi
  • sotsiaalseid garantiisid
  • huvitavat ja dünaamilist tööd
  • konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#115795

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2007

BT EESTI AS kuulub BT Europe (TOYOTA Grupp) kontserni, mis on maailma juhtiv tõstukite ja laotehnika tootja. Seoses tegevuse laienemisega otsib BT EESTI AS oma meeskonda:

Vaata rohkem