Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #796187

Seiklusraja ehitaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Seiklusradade ehitus.
Oleme ehitanud Nõmme, Pirita, Valgeranna ja Haapsalu seikluspargi.
Lisaks 120+ madalseiklusrada Eestisse ja 14+ kõrget seiklusparki välismaale.

Töö kirjeldus

Seikluslik töö seiklusradade ehitajana!

Ehitame madalseiklusradu ja ka kõrgseiklusparke. Esialgu kõrgustes tööd tegema ei pea, aga tulevikus, kui meie poolt pakutud koolitus on läbitud, on võimalik ka seal ehitustöid teha.

Töö ise on üsna spetsiifiline ja vajab väljaõpet, mille pakume ise kohapeal.

Põhibaas on Tallinnas, Nõmmel, aga ehitame pidevalt ka mujal Eestis.

Kaugemate projektide korral on majutus ja osaline toitlustamine ettevõtte poolt.

Ootused kandidaadile

Kutsetunnistust ei nõua, aga mingigi ehituskogemus võiks olla.

Eesti keele oskus.

Positiivne meel.

Võimalust oma kätega luua midagi, mis loob väärtust. Elemente, mis kutsuvad liikuma - arendavad ja on lihtsalt lõbusad.

Võimalust osaleda vahel põnevatel välismaa projektidel. Oleme ehitanud nt: Soomes, Norras ja Jaapanis.

Lõbusaid töökaaslaseid

Arenemisvõimalust ka vastutavaid rolle (nt hiljem ka oma meeskonna juhtimine).

Kiire arengu puhul on võimalus ka rohkem teenida!

Tööpakkumise number
#796187