Tööpakkumise number

626712

HKScan Estonia AS Seguvalmistaja

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded on
vorstitoodete segu koostamine vastavalt hügieeni- ja tehnoloogianõuetele

Nõudmised kandidaadile

Meie ootused
*Töökus, kohusetundlikkus, täpsus
*eesti keele oskus
*valmisolek töötamiseks vahetustega E-R kell 04:00-12.30; 12.30-21.00
*võimalus areneda ja tõsta kvalifikatsiooni.
*kogemuste puudumist pole vaja karta, sest pakume väljaõpet koha peal.

Ettevõte pakub

*Pakume tasuta transporti tööle ja koju Rakverest, Tapalt
*Iga söögikorra pealt anname omatöötaja soodustust meie sööklas.
*hoolitseme Sinu tervise eest, võimaldades Sulle tasuta meie spordisaali ja
sauna kasutust ning toetades sportimist läbi SportID.

Asukoht:
Rakvere, Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
7. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
8. november 2019
Brutopalk:
1100.00 - 1150.00 €/kuu
Soovin kandideerida

Seguvalmistaja

HKSCAN ESTONIA AS

HKScan Estonia on Eesti suurim toiduainetööstuse ettevõte, mis kuulub Euroopa juhtivasse lihakontserni HKScan. Eestis on meie kodumaisteks kaubamärkideks Rakvere ja Tallegg. Meie klientideks on jaemüügi-, tööstus-, toitlustus- ja ekspordisektorid ning meie koduturud asuvad Soomes, Rootsis, Taanis, Baltimaades ja Poolas. Me ekspordime oma tooteid peaaegu 50 riiki. HKScan Grupi 2013. aasta netokäive oli 2,5 miljardit eurot ning kontsernis töötas ligi 11 000 töötajat, mis teeb meist ühe Euroopa juhtiva lihaettevõtte.

Avan ettevõtte profiili