Värsked tööpakkumised

Seenekasvatuse korjaja / pakkija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 210478

Tööpakkumise number

210478

Töö kirjeldus

Otsime oma kliendile Soome, Eura piirkonda (220 km Helsingist) tööle

Seenekasvatusse korjajaid / pakkijaid

Tööd on pakkuda kokku 10 töötajale.
Töö koosneb alguses kasvatatud seente korjamisest. Kasvatuses seente kasvualused asuvad üksteise peal, seega tuleb tööd teha ka tõstuki abil kõrgemal.
Tööks vajalik väljaõpe antakse kohapeal. Hiljem avaneb osadele töötajatele võimalusi asuda tööle toodete pakendamises.
Töö on osa-ajaline. Tööd on pakkuda vastavalt tootmise vajadusele 3-5 päeva nädalas.

Töötasu: 7,65 EUR/h (bruto) + puhkusekompensatsioon 12,5 %.

Töökohal on võimalik saada hakkama ka Eesti keeles, seega vöörkeele oskust ei nõuta.

Kuna tootmine on aastaringne vajatakse töötajaid pikka-ajaliselt, mitte ainult hooajaks.
Töö algus oktoober – november 2011.

Nõudmised kandidaadile

- Analoogse töö kogemus (seene- või marjakorjamine / kasvuhoonetöö) , mida saab kinnitada ka soovitaja (endine ülemus, töödejuhataja)
- Valmidus teha füüsilist tööd
- Aktiivne suhtumine töösse
- Vanus vähemalt 18 aastad
- Julgus töötada ka tõstukilt kõrges laohoones

Kasuks tuleb:
- Soome või Inglise keele oskus
- Isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

- Pakume võimalust leida pikka-ajalist tööd
- Vajadusel aitame teha ametnike juures vajalikud registreerimised
- Aitame leida võimalikult odava majutuse

Lisainfo

Palume pöörata tähelepanu sellele, et avalduses oleks kindlasti toodud eelnev töökogemus ja soovitajad, kes saavad seda kinnitada.
Saame käsitleda avaldusi eesti, soome ja inglise keeles.
Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust ja kutsutakse vestlusele Tallinna kontorisse.
Eitavaid vastuseid ei saadeta.

Juhul kui soovite asuta tööle koos oma tuttavate / sõpradega, palume sellest eraldi märgida avalduses. Kõik soovijad peavad kandideerima eraldi.

Lisaküsimused palume esitada kirjalikult elektronposti teel, peale avalduse täitmist. Palume mitte helistada.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. november 2010
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2010
Brutopalk:
kuni 7.65 EUR tunnis
Lisainfo palga kohta:
lisandub puhkusetasu 12,5 %

WorkPower OY on tööstuse ja ehitusala personaliteenustele spetsialiseerunud ettevõte.