Seemnete müügijuht VIP3

DOTNUVA BALTIC AS

Tööpakkumise number

600659

DOTNUVA BALTIC AS Seemnete müügijuht

Töö kirjeldus

TOOTEVALIKUSSE KUULUVATE TOODETE TUNDMINE,
KLIENTIDE VAJADUSTE VÄLJA SELGITAMINE JA NÕUSTAMINE, TOODETE TUTVUSTAMINE JA AKTIIVNE MÜÜK,
MÜÜGI TEOSTAMINE TELLIMUSEST ÜLEANDMISENI,
UUTE KLIENTIDE LEIDMINE JA PIKAAJALISTE KLIENDISUHETE LOOMINE,
OLEMASOLEVATE KLIENDISUHETE HOIDMINE, HALDAMINE JA ARENDAMINE,
VALMISOLEK LÄHETUSTEKS EESTIS JA VÄLISMAAL.

Nõudmised kandidaadile

PÕLLUMAJANDUSLIK HARIDUS,
TÖÖKOGEMUS SARNASEL AMETIKOHAL,
VÄGA HEA SUHTLEMISJA LÄBIRÄÄKIMISOSKUS,
HEA ARVUTI KASUTAMISE OSKUS,
VÄGA HEA EESTI JA INGLISE KEELE OSKUS,
AKTIIVNE, POSITIIVNE JA TULEMUSTELE ORIENTEERITUD HOIAK,
HEA ANALÜÜSIVÕIME JA KOOSTÖÖVALMIDUS,
KOHUSETUNDLIKKUS, PÕHJALIKKUS, TÄPSUS, OTSUSTUS- JA VASTUTUSVÕIME.

KASUKS TULEB: AGRONOOMILINE HARIDUS, PÕLLUMAJANDUSVALDKONNA TUNDMINE,
AXAPTA PROGRAMMI TUNDMINE.

Omalt poolt pakume: stabiilset töökohta rahvusvahelises arenevas firmas,
vaheldusrikast tööd meeldivas kollektiivis,
motiveerivat palgasüsteemi,
kaasaegseid töövahendeid.

Tööpiirkond: Põhja-Eesti (Lääne-, Viru-, Harju-, Järvamaa).

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
31. mai 2019
Soovin kandideerida

Seemnete müügijuht

AS Dotnuva Baltic on Leedu ettevõtte UAB Dotnuva Baltic tütarfirma Eestis, mis tegeleb põllutehnika müügi
ja hooldusega, samuti varuosade ning seemnete müügiga. Firmal on peakontor Tartus ning esindused
Rakveres, Viljandis ja Tallinnas. Eestis on praegu 38 töötajat. Lisainfo www.dotnuvabaltic.ee
Emafirma UAB Dotnuva Baltic on 186 töötajaga firma ning omab õigust müüa kolmes Balti riigis mitme
tuntud tootja põllutehnikat, sealhulgas Case IH, Kverneland, Siloking, Schäffer, Agrifac, Jeantil, Quicke.
Emafirma UAB Dotnuva Baltic kuulub omakorda Leedu börsil noteeritud Linas Agro ettevõtete gruppi.

Avan ettevõtte profiili