Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640984

SEADMEVÄLJASTAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientidelt tehnika/seadmete üleandmine ja vastuvõtmine.
  • Klientide suhtlemine ja toote tutvustamine.

Ootused kandidaadile

  • Tehnilise taibuga, loogiliselt mõtlev, aktiivne ja algatusvõimeline
  • Eesti keele ja vene keele oskusega suhtlustasandil
  • Kohusetundlik, täpne, aus
  • B-kategooria juhiluba
  • Soov suhelda klientidega

Ettevõte pakub

  • Püsivat töösuhet arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • Huvitavat tööd erialaste koolitusvõimalustega.
  • Kindlat konkurentsivõimelist sissetulekut
  • Sõbralikku meeskonda

Töökoht asub Suur-Sõjamäe 25a.

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palume pöörduda mob: 58529118-Aldar

Tööpakkumise number
#640984

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
19. märts 2020
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2020

ARSENAL ehitustehnika rent ja müük on uus ja kiiresti kasvav ettevõte. Meie tegevusalaks on ehitustehnika rent ja müük ning tooted mida pakume on tuntud tootjad ehitus- ja tööstusvaldkonnas. Arsenal on loonud meeskonna kes omab 10 aastat kogemust ehitustehnika rendi - ja müügivaldkonnas.

Vaata rohkem