Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56474

Seadmeväljastaja-klienditeenidaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

PEAMISED TÖÖÜLESANDED:

  • klientidega suhtlemine ja kauba tutvustamine
  • rendilepingute koostamine ja vormistamine
  • seadmete väljastamine ja vastuvõtmine

Ootused kandidaadile

HEA KANDIDAAT ON:

  • tuttav klienditeeninduse ja ehitustööriistadega
  • eesti ja vene keele oskusega
  • hea arvutikasutamise ja suhtlemisoskusega
  • kohusetundlik, täpne ja aus

Ettevõte pakub

  • tööd Tartu rendipunktis
  • kindlat sissetulekut
  • sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#56474