Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56955

Seadmetemüügi projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime seadmetemüügi projektijuht, kelle ülesandeks on:

  • Õhkkardinate, ventilaatorite ning ventilatsiooni- ja jahutusseadmete aktiivse müügitöö korraldamine.
  • Oma tootegrupi müügi organiseerimine, sh.hinnapakkumiste koostamine; klientide ja projekteerijate konsulteerimine, müügitellimuste vastuvõtmine, müügihindade ja hinnaredelite kujundamine
  • Oma tootegrupi sisseostu organiseerimine, sh. hindade kooskõlastamine tarnijatega; hinnaküsimine ja kaupade tellimine vastavalt ettenähtud laotasemele või ostutellimustele.
  • Ostjate sihtgrupi väljaselgitamine ja klientidest andmebaasi koostamine ning ülevaate omamine turusituatsioonist sortimendi ja hinna osas.

Ootused kandidaadile

  • Erialast haridust või selle omandamist
  • Eelnevat töökogemust müügitöö korraldamisel soovitavalt tehnilisel alal
  • Eesti keele valdamist nii kõnes kui kirjas, vene, inglise ja soome keele oskust suhtlemistasandil.
  • Arvutikasutamise oskust
  • Isikliku auto või B kategooria autojuhilubade olemasolu

Kandideerima ootame inimesi, kes on kindlad, et müügitöö on nende ala. Olulised omadused on tulemusele orienteeritus, hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus, pingetaluvus, koostöövalmidus, vastutusvõime ja lojaalsus.

Ettevõte pakub

  • Tulemustest sõltuvat konkurentsivõimelist töötasu
  • Huvitavat tööd
  • Kaasaegset töökeskkonda ja arenemisvõimalust

Tööpakkumise number
#56955