https://www.cvkeskus.ee/85070

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Seadmete tootmise projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 85070

Tööpakkumise number

85070

Töö kirjeldus

Masinate ja seadmete tootmise projektijuht: Töö sisuks on peamiselt lumesahkade, aga ka konveierite, automaatliinide ja hüdrauliliste seadmete tootmise tellimine allhanke korras meie sidusettevõtetest, tootmisgraafikute koostamine, tootmise järtelvalve, ostukomponentide tellimine, klientidega ja tarnijatega suhtlemine, toodete paigalduse organiseerimine ja kliendile üleandmine. Samuti vajaduse korral (kui aeg võimaldab) uute seadmete väljatöötamine, aeg-ajalt ka tööjooniste ja spetsifikatsioonide vormistamine programmidega AutoCAD (2D), Inventor (või ka Solid Edge ja Solid Works (3D)). Töö on koostöös meie Soome ja Eesti partneritega ning võib olla vajadus käia väliskomandeeringutes.


Nõudmised kandidaadile

Nõutav masinaehitusalane kõrgharidus, tehnika (masinad, seadmed) hea tundmine, täpsus, süsteemne mõtlemine, korrektsus, kohusetundlikkus.
Vajalik projekteerimistarkvara tundmine (vähemalt AutoCAD), teraste markeeringu ja nende omaduste tundmine. Tolerantside ja istude hea tundmine, nende joonisele märkimise oskus.
Samuti peaks tundma masinaehituse tehnoloogiat (keevitamine, mehaaniline töötlemine jne.) Lisaks sellele võiksid olla mõningased teadmised hüdraulikast, pneumaatikast ja automaatikast. Vajalik hea eesti keele oskus nii kõnes, kui kirjas, vaba vene- ja inglise keele oskus vähemalt suhtlemistasandil. Kasuks tuleb ka soome keele oskus.


Ettevõte pakub

Huvitavat ja loomingulist tööd kasvavas ettevõttes koostöös Eesti- ja välispartneritega (Soome, Rootsi, Norra), konkurentsivõimelist palka vastavalt spetsialisti oskustele ja töö tulemustele, paindlikku töögraafikut. Töökoht on Tallinnas, Männikul, AS Silbet Metall hoones.Lisainfo

CV-le palume kindlasti lisada ka palgasoovi (bruto).


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
12. november 2006
Brutopalk:
Alates 12000 kuni 20000 EEK kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Ettevõte kuulub Meiteks gruppi (100% Eesti kapital) ja tegeleb masinaehitusliku projekteerimise teenuse osutamisega Eesti- ja välisklientidele. Lisaks tegeleme ka oma enda toodete (lumesahad, spetsiaalkopad, automaatliinid ja muud tooted) väljatöötamise ja müügiga, mida valmistatakse allhanke korras teistes grupi ettevõtetes (Paide Masinatehas AS, Silbet Metall AS). Lumesahkade tootmise alal oleme Eestis juhtival kohal just autosahkade segmendis, mis esitab küllalki suuri nõudmisi nii projekteerijatele, kui ka tootjatele. Kaasaegsel lumesahal on kuni 6 hüdrosilindrit, keerukas hüdrosüsteem ja palju erinevaid liikuvaid osi. Hetkel on firmas 8 töötajat. Lisainfot saab meie kodulehelt.