Seadmete tehnik
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637731

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • veeseadmete ja kohvimasinate paigaldus
* veeseadmete ja kohviaparaatide remont ja hooldus

Ootused kandidaadile

* keskeriharidus
* B-kategooria juhilubade olemasolu;
* Eesti keele oskus suhtlustasemel;
* isikuomadused: kohusetundlik, korralik, hoolas, suhtlemisaldis;
* kasuks tuleb töökogemus kodumasinate remondi valdkonnas.

Ettevõte pakub

  • stabiilselt tööd tuntud Eesti ettevõttes;
  • ettevõttepoolseid soodustusi;
  • võimalust planeerida enda tööaega;
  • professionaalset ja toetavat meeskonda;
  • arendavaid koolitusi ning ühisüritusi;

Tööpakkumise number
#637731

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
29. jaanuar 2020

Saku Läte (www.sakulate.ee) - esimene ettevõte Eestis, mis alustas puhta joogivee tootmisega ja villimisega suurtesse pudelitesse. Tänaseks on üks suuremaid joogivee tootja Eestis, mis pakub tööd ja eneseteostust rohkem kui 100 inimesele.

Vaata rohkem