2023-08-23 14:48:55

SEADMETE PAIGALDAJA

CVKeskus.ee klient
1400 - 1800 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma kasvavasse tiimi asjalikke paigaldustehnikuid, kelle roll on tegeleda Hansabi erinevate paigaldusprojektidega, mis aitavad elu muuta paremaks.

Nagu näiteks erinevad parkimise ja logistika lahendused, pakiautomaadid, turva- ja läbipääsusüsteemid, multimeedialahendused, ekraanid ja infotablood, järjekorrasüsteemid jpm. See on vaid lühike loetelu meie lahendustest.

Vaata lähemalt siit, mida põnevat oleme teinud:

Ootused kandidaadile

Tööks on vajalik B-kategooria autojuhilubade olemasolu, sest töö eeldab liikumist erinevatel objektidel.

Ettevõte pakub

PAKUME SULLE:

  • tööks vajalikku väljaõpet ja koolitusi
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • kindlust andvat põhipalka, tulemustest sõltuvat lisatasu ja erinevaid tööandja soodustusi.
  • lubame, et igav ei hakka ning saad oma oskusi arendada osaledes mitmekülgsete projektide elluviimisel
  • täistööaeg E-R (8:30-17).