Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #43825

Seadmete paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Uute Taani STRANGKO farmiseadmete paigaldus, hooldus (lüpsitehnika,
külmatehnika, jootmissüsteemid, lõastussüsteemid, lauda sisesed- ja välised
sõnnikusüsteemid). Väljaõpe firmas. Töö vabariigi piires, laupäev-pühapäev vaba.
Töötatakse firma tööriistadega, komplekteeritud teeninduskaubik, 2-3 meheline
grupp.

Ootused kandidaadile

- tahet omada kindlat töist töökohta;
- teadmised elektrist, elektroonikast. mehhaanikast;
- tehnilist haridust(soovituslik);
- tehnilist taipu (kindlasti);
- inglise keele oskust (soovituslik);
- arvutikasutus oskus;
Kasuks tuleb:
- teadmised külmatehnikast;
- eelnevad töökogemused;

Ettevõte pakub

- tööd töises ja heas töökeskkonnas;
- huvitavat ja kontaktide rohket tööd põllumajandus- ja tööstusfirmadega;
- väljaõpet firmas ja välismaal;
- kohusetundlikule tööle vastavat töötasu;

Lisainfo

www.strangko.ee

Tööpakkumise number
#43825

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2005

Strangko Grupp AS on Eestis tuntud farmitehnika ja muu põllumajandustehnika müügi-, paigaldus- ja hooldusfirma

Vaata rohkem