Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669796

Seadmete operaator

CVKeskus.ee klient
Tabasalu, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tabasalu, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Kuni 5.75 €/tunnis
Kuulutus sisestati: 28. september 2020
Kuulutus aegub:27. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Otsime oma meekonnaga liituma SEADMETE OPERAATORIT Tabasalu lihatööstusesse.

Sinu peamisteks tööülesanneteks on:

  • pakkeliinide töö koordineerimine
  • liini varustamine konteineritega
  • pakkekile ja vormide vahetamine

Ootused kandidaadile

  • tehniline taip ja füüsiline vastupidavus

  • valmisolek meeskonnatööks

  • eesti- ja/või vene keele oskus suhtlustasandil

Sind ootab: huvitav töö Eesti suurimas toidutööstuse ettevõttes. Töökoht asub Tabasalus Harku vallas. Toetame tervisespordi harrastamist ja pakume erinevaid perekondlikke toetusi, jpm.

Pakume tasuta transporti Maardust-Loolt -Lasnamäelt-Mustamäelt-Õismäelt

Kandideerimiseks saada oma CV läbi CV Keskuse, kasutades nuppu „soovin kandideerida”. Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt  30.10.2020

Lisainformatsiooni saamiseks võta ühendust tel. +372 5699 5852 (personalikonsultant)

Tööpakkumise number
#669796

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
28. september 2020

HKScan on Põhjamaade liha- ja toiduainetööstuse ettevõte, mis annab tööd ja leiba ligi 7200 inimesele. Meie töötajad pingutavad igapäevalt selle nimel, et hoida kvaliteeti kogu tarneahela ulatuses – farmist toidulauale. HKScan toodab ja turustab kvaliteetseid ning vastutustundlikult toodetud sea-, veise- ja linnulihatooteid tuntud kaubamärkide all, nende hulgas Rakvere®, Tallegg®, Rigas Miesnieks®, Jelgava®, Klaipedos Maistas®.

Vaata rohkem