Seadmete korrashoiuinsener VIP1

DS SMITH PACKAGING ESTONIA AS

Tööpakkumise number

617972

DS Smith Packaging Estonia AS Seadmete korrashoiuinsener

Töö kirjeldus

peamised tööülesanded on seadmete ennetava hoolduse korraldamine koostöös tehnikajuhiga, hooldustarvikute lao haldus, vajaminevate detailide tellimine ja mehaanikute abistamine

Nõudmised kandidaadile

SEE TÖÖ SOBIB SULLE, KUI oled tehnikaalase haridusega (või õpingute lõppjärgus), räägid eesti, inglise ja suhtlustasemel vene keeles, tuled hästi toime Exceliga, oled hea suhtleja ja kohusetundlik. Kasuks tuleb töökogemus tootmisettevõttes.

ME PAKUME SULLE mitmekesist töökogemust, stabiilset tööd, enesetäiendus- ja arenguvõimalusi rahvusvahelises kontsernis, eesmärkide saavutamisel tulemustasu, sissejuhatavat koolitust ja toetavaid kolleege.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
10. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
11. september 2019
Soovin kandideerida

Seadmete korrashoiuinsener

DS Smith Plc on juhtiv rahvusvaheline ettevõte, mis valmistab taaskasutatavast materjalist tarbekaupade pakendeid. Kontsern annab tööd rohkem kui 26 000 töötajale enam kui 250 tootmisüksuses. Oleme Euroopas lainepapist pakendite tootjate liidrite seas ning omame tugevat positsiooni kõigil turgudel, kus tegutseme.

DS Smith Packaging Estonia ASi tooteportfellis on transpordi-, tarbija- ja jaemüügipakendid. Eestis anname tööd 80 inimesele.

Siit näed lähemalt, kuidas me töötame: http://www.dssmith.com/et/packaging/meist/karjaar

Meil on hea ühistranspordiühendus: trammide nr 2 ja 4 ning busside nr 12, 13, 54 ja 55 peatustest on töökohta 10 minuti pikkune jalutuskäik. Kui liigud oma transpordiga, saad meie parklas tasuta parkida.

Avan ettevõtte profiili