Värsked tööpakkumised

Seadmete ja toodete tehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 426268

Tööpakkumise number

426268

Töö kirjeldus

Eesti juhtiv aknakatete ja kapisüsteemide tootja Sunorek AS otsib oma aknakatete tehasesse vastava kogemustega inimest, kelle tööülesanneteks on tootmisseadmete korrashoid, masinate korraliste hoolduste teostamine.
Lisaks osalemine tootmisprotsessis - motoriseeritud toodete valmistamine, testimine, häälestamine ja kvaliteedi kontroll.
Vajadusel osaleb inimene suuremahuliste motoriseeritud aknakatete projekti toodete häälestamisel.
Vajadusel osaleb inimene tootearendusprotsessis.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on kohusetundlik, kiire ja täpne ning korrektne oma töös. Vajalik on varasem kogemus seadmete hoolduses, teadmised mehhaanikast, automaatikast.
Algtaseme elektriku pädevus.
Vajalik on iseseisev probleemi lahendamise oskus.
Nõutud on eesti ja inglise keele oskus.

Pakume väljaõpet ning toredat ja töökat meeskonda. Töötaja panusele vastavat palka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
2. juuli 2016
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2016

AS Sunorek on 1993. aastal tegevust alustanud pidevalt arenev ettevõte. Tänaseks oleme kasvanud Põhjamaade suurimaks aknakatete tootjaks. Tank kaubamärgi all müüme ja toodame garderoobisüsteeme ning liuguksi. Oleme Eesti suurim liuguste ja garderoobisüsteemide tootja ning müüja. ASi Sunorek käive 2013. aastal oli 8 miljonit € ning ettevõttes töötab ligi 180 inimest.