Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #167244

Seadmete hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaubanduse ja HoReCa toidutöötlemise seadmete (grillahjud, kuumletid, viilutajad jm), kassalaudade, automaatväravate ja sisustuse (riiulid, piirded jm) paigaldamine, hooldamine ja remontimine

Ootused kandidaadile

Soovitavalt tehniline erialane haridus
Ametiülesannete täitmiseks vajalikud mehaanika, automaatika ja elektroonika alased teadmised ning soov nende pidevaks täiendamiseks
Kasuks tuleb eelnev töökogemus seadmete hooldamisel
Oskus lugeda tehnilisi jooniseid ja skeeme
Tehniline taiplikkus
B-kategooria autojuhiluba
Valmisolek komandeeringuteks
Valmisolek koolitusteks seadmete tootjamaadesse (inglise keele oskus)
Hea inglise keele oskus
Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil

Iseloomuomadused kandidaadile:
Iseseisev
Täpne
Kohusetundlik
Vastutustundlik
Tasakaalukas
Koostöövalmis
Avatud suhtleja

Ettevõte pakub

Ametiauto kasutus
Töötelefon

Tööpakkumise number
#167244

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. november 2008
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2008

CVO Technology Recruitment kliendiks on Eesti juhtiv kaubandusliku külmatehnika, sisustuse ja seadmete tarnija, kes otsib enda meeskonda seadmete hooldustehnikut, kelle ülesandeks on kaubanduse ja HoReCa toidutöötlemise seadmete, kassalaudade, automaatväravate ja sisustuse paigaldamine, hooldamine ja remontimine.

Vaata rohkem