Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #694171

SEADMEOPERAATOR

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • juustu, kodujuustu, kohupiima ja kohupiimatoodete kvaliteetne tootmine ja käitlemine;

  • töö tootmisseadmetega;

  • tootmisprotsessi lõppedes seadmete automaat- jakäsipesu;

  • tootmis- ja toiduhügieeni järgimine ning töökoha sh tootmisruumide korrashoiu tagamine.

Ootused kandidaadile

  • huvi piimatoodete tootmise vastu;

  • kohusetundlikkust, täpsust, head suhtlemis- jameeskonnatööoskust;

  • tehnilist taiplikkust ja julgust seadmetega töötamiseks;

  • tervisetõendi olemasolu või valmidust seda saada;

  • isikliku transpordi kasutamise võimalust tööle ja koju sõitmiseks.

  • pikaajalist töösuhet ja motiveerivat palgasüsteemi (põhitöötasu + tulemustasu);

  • ettevõttesiseseid arenemisvõimalusi ja erialaseid koolitusi;

  • tervist toetavaid tegevusi ja sportimisvõimalusiläbi Stebby keskkonna;

  • lisaks põhipuhkusele 3 kalendripäeva talvepuhkust;

  • omatoodangu soodustusi;

  • transpordikompensatsiooni isikliku sõiduvahendi kasutamisel;

  • vajadusel elamispinda Kaarlijärve külas;

  • lõõgastumiseks ühisüritusi.

Tööpakkumise number
#694171

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. mai 2021
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2021

Estover Piimatööstus OÜ on suurim Eesti siseturule juustu tootev ettevõte, kelle valmistatud juustu sööb peaaegu iga teine eestimaalane. Lisaks toodetakse kohupiima, kodujuustu, mozzarellat, toorjuustu ja võid.

Ettevõte kuulub kontserni United Estover Group OÜ, mis tegeleb piimatoodete tootmise, pakendamise, impordi- ja ekspordiga.

Vaata rohkem