Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343487

Seadmeoperaator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Filtermaterjali mehhaanilise plisseerimise ja liimimise liini opereerimine
Materjalide ettevalmistamine tootmiseks
Filtermaterjali mõõtulõikamine
Kontrolloperatsioonide läbiviimine
Osalemine uute toodete väljatöötamisel
Seadmete korrashoid ja kergem remont
Tehniliste probleemide lahendamine

Ootused kandidaadile

Arvutioskus
Iseseisvalt töötamise oskus
Kiire õppimisvõime
Kohusetundlikkus ja täpsus
Tehniline taiplikkus
Tõsine töössesuhtumine
Töö mitmes vahetuses
Valmisolek ületunnitööks
B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

Täielikku väljaõpet antud seadmel töötamiseks
Ajakohast töökeskkonda
Aktiivset ja tegusat kollektiivi
Vastutusrikast tööd arenevas ettevõttes
Häid ja stabiilseid töötingimusi
Iseseisvat ja väga vastutusrikast tööd
Pikaajalist töösuhet

Lisainfo

Plisseeritavate filtermaterjalidena kasutame rullides pabermaterjale, sünteetilist kangast ja polüester kangast.
Lisana ka video plisseerimise seadme töötamise põhimõttest.

Tööpakkumise number
#343487

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: Kuni 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
21. mai 2014
Lisainfo palga kohta:
Lisatasu võimalus

Balti-Filtrid OÜ on 2000 a. asutatud õhufiltrite tootmise ja turustamisega tegelev ettevõte.
14-aastast turulolekut hindavad ka meie kliendid, kelleks on suurimad ventilatsiooni paigaldus- ja hooldusettevõtted Eestis ja Soomes.
Meie sihiks on olla parima kvaliteedi ja hinna suhtega filtrite tarnija Eestis ja lähinaabruses.
Seoses uue tootmisliini käivitamise ja uute toodete tootmise alustamisega otsime oma kollektiivi mitmeid uusi töötajaid.

Vaata rohkem