Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #321727

Seadmekoostaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seadmekoostaja tööülesanneteks on:
- pelletipõletite koostamine
- elektrijuhtmete ja komponentide montaaž
- valmistoodangu testimine ja pakendamine

Ootused kandidaadile

- tehniline taiplikkus
- jooniste ja koostejuhendite lugemise oskus
- kohusetunne, täpsus ja pingetaluvus
- head füüsist (aegajalt tuleb tõsta ka raskemaid detaile)

Kasuks tuleb veel:
- eelnev töökogemus elektrotehnika või aparaadiehituse valdkonnas
- elektriskeemide lugemise oskus

Lisaks huvitavale tööle sõbralikus ning nooruslikus kollektiivis pakume häid töötingimusi uues tootmishoones Mõigus, motiveerivat töötasu ning pikaajalist
töösuhet. Toetame ka erinevatel spordiüritustel osalemist ning korraldame regulaarseid motivatsiooniüritusi oma meeskonnale.

Tööpakkumise number
#321727

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
10. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2013

Pelltech OÜ on kiiresti arenev innovaatilises valdkonnas tegutsev ettevõte, mille põhitegevuseks on pelletipõletite tootmine. Kogu maailmas väga kiiresti populaarseks muutunud pelletitega soojuse tootmine muudab meie igapäevatöö eriti mitmekülgseks ja väljakutsuvaks. Meie sõbralikus ja meeldivas kollektiivis on hetkel veel üks vaba töökoht seadmekoostajale.

Vaata rohkem