Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197172

SEADISTAJA

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

1. Arvjuhtimisega tootmisseadmete teenindamine materjalide töötlemisel vastavalt etteantud joonistele ja juhenditele ;
2. Tootmisseadmete tööks ettevalmistamine, seadistamine, vigade likvideerimine,protsessi jälgimine;
3. Enda töökvaliteedi hindamine, kasutades selleks ettenähtud seadmeid, mõõteriistu, spetsifikatsioone ja kvaliteedinõudeid;
4. Teostab süsteemselt monitooringut seadmete töötamisel tekkivate tõrgete ennetamiseks plaanipärase hoolduse vahelisel ajal.

Ootused kandidaadile

1. Tehnikaalane kutseharidus;
2. Analoogne töökogemus sarnasel ametikohal;
3. Materjalide tundmine, nende töötlemise nõuded ja omadused;
4. Tehnilise dokumentatsiooni ja jooniste lugemise oskus;
5. Oskus kasutada mõõteriistu;
6. Arvuti kasutamise oskus kesktasemel;
7. Füüsiline vastupidavus, pingetaluvus, hea kuulmine ja nägemine;
8. Tähelepanu, rahulikkus, täpsus ja hoolikus.

Ettevõte pakub

Töö mitmes vahetuses;
Tööriided, kaitsevahendid ja head olmetingimused.

Lisainfo

Hea kui on olemas inglise keele oskus vähemalt algtasemel.

Tööpakkumise number
#197172
SEADISTAJA