https://www.cvkeskus.ee/197560

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197560

Seadistaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kilekeevitusmasinate seadistamine;
- seadmete hooldus, pisiremont.


Ootused kandidaadile

  • Tehnikaalane keskeriharidust.
  • Oskus töötada meeskonnas.
  • Valmisolek vahetustega tööks (ka öövahetustes)


Ettevõte pakub

  • Väljaõpet töökohal.
  • Stabiilset tööd.
  • arenguvõimalusi ja täiendõpet


Lisainfo

Töö toimub graafiku alusel 12- tunniste vahetustega.


Tööpakkumise number
#197560
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Seadistaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!