Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #304864

Seadistaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kelle põhitöökohustuseks on sujuva tootmisprotsessi tagamine läbi trükiseadmete reguleerimise, hooldamise ja remondi

Ootused kandidaadile

tehnikaalase haridusega (mehhatroonika, mehhaanika)
eelneva töökogemusega tootmisseadmete reguleerimisel, hooldamisel ja remontimisel
soovib töötada 12 tunniste vahetustega
tehniliste jooniste lugemise oskustega
hea õppimisvõime ning sooviga näha probleemides väljakutseid
kohusetundlik ja süsteemne tööülesannete täitmisel ning meeskonnatööle suunatud
hea eesti keele oskusega kõnes ja kirjas ning suhtlustasandil vene keele oskusega
hea arvutikasutamise oskusega

Ettevõte pakub

stabiilset töökohta börsiettevõttes
kompetentset töökollektiivi ning kaasaegset ja ohutut töökeskkonda
töötulemustest sõltuvat konkurentsivõimelist töötasu
võimalust oma teadmisi laiendada ja oskusi arendada

Tööpakkumise number
#304864

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. mai 2013
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2013

AS Printall trükikoda kuulub Ekspress Gruppi. Ekspress Grupp on noteeritud
Tallinna Börsil. Klientideks on paljud kirjastajad Eestist,
Venemaalt, Baltikumist, Skandinaaviast ja ka mujalt
Euroopast. Toodangu hulka kuuluvad näiteks Eesti Ekspress, Eesti
Päevaleht, Eesti Naine, Anne & Stiil jpt.

AS Printall asub Tallinnas - Tala 4

Vaata rohkem

Seadistaja