Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #92007

Seadistaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tootmisprotsessi seadmete töö korrasoleku jälgimine
tootmisseadmete ennetus-, jooksva- ja kapitaalremondi teostamine või teostuse organiseerimine

Ootused kandidaadile

tehniline taip
tehniline eharidus
töökogemus tootmises
pingetaluvus ja täpsus

Ettevõte pakub

põhipalka + tulemustasu
eneseteostuse võimalust edukas ettevõttes
huvitavat ja kindlat töökohta

Tööpakkumise number
#92007

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2007

AS Paljassaare Kalatööstus on jahutatud ja külmutatud toiduainete tootmise ja müügiga tegelev ettevõtte. Kuulub rahvusvahelisse kontserni Vićiunai Grupp, mille 6 tehast asuvad Eestis, Leedus ja Venemaal. Vićiunai Grupi kõikide ettevõtete töötajate arv on 4500. Eestis töötab grupi ettevõttes kokku 450 inimest.

Vaata rohkem

Seadistaja