Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #101476

Seadistaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tootmisprotsessi seadmete töö korrasoleku jälgimine
tootmisseadmete ennetus-, jooksva- ja kapitaalremondi teostamine või teostuse organiseerimine

Ootused kandidaadile

tehniline taip
tehniline eriharidus
eesti ja vene keele oskus
töökogemus tootmises
pingetaluvus ja täpsus

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda
eneseteostuse võimalust edukas ettevõttes
huvitavat ja kindlat töökohta
palka 11000-13000

Tööpakkumise number
#101476

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 11000 - 13000 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. mai 2007
Kuulutus sisestati:
28. märts 2007

AS Paljassaare Kalatööstus on jahutatud ja külmutatud toiduainete tootmisega tegelev ettevõtte. Kuulub rahvusvahelisse kontserni Vićiunai Grupp, kelle tehased asuvad Eestis, Leedus ja Venemaal.

Vaata rohkem

Seadistaja