Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #50284

Seadistaja operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Enemat OÜ on 1992 a. asutatud ettevõte,kes on spetsialiseerunud metalli töötlemisele automaattreipinkidel.

Meie kasutuses on pikitrei,revolver ja cnc arvjuhtimisega treipingid.

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma meeskonda kaasaegse töötlemiskeskuse

Traub TNL 26 (väljalaske aasta 2005) seadistajat -operaatorit.

Ootused kandidaadile

Töö sisuks on tööpinkide seadistus ja opereerimine.

Kanditaadilt ootame tehniliste jooniste lugemise oskust,täpsust,tähelepanelikkust.

Ettevõte pakub

Kindlat ja stabiilset töösuhet arenevas ettevõttes.
Erialast koolitust ja arenguvõimalusi,konkurentsivõimelist töötasu.

Tööpakkumise number
#50284

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. september 2005
Kuulutus sisestati:
26. august 2005

Meie erialaks on metalli töötlemine automaattreipinkidel. Otsime oma meeskonda sedistajat operaatorit.

Vaata rohkem