Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #456825

Seadistaja (järeltöötlusseadmed trükikojas)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie koostööpartneriks on trükikoda Tartu linnas (Veerikul).

Pakume täpsust, tähelepanu ja tehnilist taipu nõudvat vahetustega tööd järeltöötlusmasinate (voltimine, klammerdamine, liimimine jne.)

Töö toimub vahetustega E-R (6:00-14:00 ja 14:00-22:30). Lisaks iga 3. nädalavahetus 12 tunnise vahetusega 8:00-20:00.

Ootused kandidaadile

* täpsus ja kohusetunne
* hea arvuti tundmine ja arusaamine inglise keelsest seadistusprogrammist
* rutiinitaluvus ja hea tervis
* eelnev tootmistöö kogemus annab kandideerimisel eelise

Pakume Sulle kohapealset väljaõpet, püsivat vahetustega tööd graafiku alusel, kindlat tunnipalka ja uusi kogemusi.

Lisainfo

Tiina Siilivask telef. 52 33 687

Tööpakkumise number
#456825

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 4.6 - 5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2017

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel leida tööd erinevatel erialadel. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis ning Rumeenias. VMP – Väärtustades tööd.

Vaata rohkem