Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70843

Seadistaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tootmisprotsessi seadmete töö korrasoleku jälgimine
  • tootmisseadmete ennetus-, jooksva- ja kapitaalremondi teostamine või teostuse organiseerimine

Ootused kandidaadile

  • tehniline taip
  • tehniline eriharidus
  • eesti ja vene keele oskus
  • töökogemus tootmises
  • pingetaluvus ja täpsus

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist palka
  • töökogemust unikaalsete seadmetega edukas tootmisettevõttes
  • huvitavat ja kindlat töökohta

Tööpakkumise number
#70843
Seadistaja