Värsked tööpakkumised

Seadistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 33918

Tööpakkumise number

33918

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda eelneva erialase töökogemusega seadistajat, kelle peamisteks tööülesanneteks on elektritarvikute koostamisel kasutatavate seadmete ja koostamisrakiste perioodiline hooldus, remont ja vajadusel tehniline täiendamine.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame
- tehnilist haridust
- teadmisi ja kogemusi mehhaanikast, automaatikast ja pneumaatikast
- kohusetundlikkust
- valmisolekut töölähetusteks
- eesti, soome ja/või inglise keele oskust suhtlustasandil
- suhtlemis- ja meeskonnatööoskust ja tahet.

Ettevõte pakub

Pakume
- tööd rahvusvahelise kontserni Keilas asuvas üksuses
- kaasaegseid töötingimusi
- töötulemustele vastavat palka.

Lisainfo

Töökoht asub Keilas.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. september 2004
Kuulutus sisestati:
24. august 2004

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib,
toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958.

AS ENSTO ENSEK on 1992. aastast Eesti turul metalltoodete tootmise ja kuumtsinkimisega ning elektritarvikute koostamisega tegelev ettevõte.