Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67342

Seadistaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seadmete hooldus ja remont, muud tõrgeteta tootmiseks vajalikud tööd

Ootused kandidaadile

  • initsiatiiv, aktiivsus
  • korrektsus
  • tehniline taip, eelnev seadmete hooldamise kogemus
  • soovitav soome keele oskus
  • soovitav elektroonika-alased teadmised

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja kindlat tööd
  • hea töö eest head tasu
  • meeldivat töökollektiivi
  • võimalust saada hooldusjuhiks

Tööpakkumise number
#67342

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. mai 2006
Kuulutus sisestati:
16. mai 2006

AUDEL BALTIC AS on Keilas 2003. aastal asutatud Soome kapitalil põhinev elektroonikatooteid valmistav firma

Vaata rohkem

Seadistaja