Värsked tööpakkumised

Seadistaja-automaatik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 111946

Tööpakkumise number

111946

Töö kirjeldus

- tootmisseadmete seadistamine, hooldus- ja remonditööd

Nõudmised kandidaadile

- täpsus ja kohusetundlikkus
- töökogemus tööstusseadmete seadistamisel / hooldusel / remondil
- baasteadmised elektrist, pneumaatikast ja hüdraulikast
- inglise keele oskust kesktasemel
- arvutioskus kesktasemel

Pakume meeldivat töökeskkonda rahvusvahelises tootmisettevõttes ning hea töö eest väärilist tasu.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2007

Plastone OY on Soomes aastal 1980 asutatud plastmassi survevaluga tegelev ettevõte. Valmistame kõrgetele nõudmistele vastavaid plasttooteid elektri-, elektroonika-, ehitus- ja meditsiinitööstusele. Seoses tootmismahtude kasvuga otsime lisa oma Saue tehase töökasse ja sõbralikku kollektiivi.