Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #306475

Scoutspataljoni soomukijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks ülesanneteks soomukijuhi ametikohal on:
-transpordivahendite alalises valmisolekus hoidmine töö-, õppe- või lahingülesannete täitmiseks
-sõidukite juhtimine nii päeval kui öösel, erinevates tee-, maastiku- ja ilmastikuoludes
-osalemine õppustel, tiirulaskmistel, lahinglaskmistel, rahvusvahelistel õppustel ning rahvusvahelistel sõjalistel operatsioonidel.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandaat:

  • on 18-45 aastane täieliku teovõimega Eesti Vabariigi kodanik, kes on kaitseväekohuslane
  • on vähemalt keskharidusega
  • on auastmelt nooremseersant või seersant
  • valdab eesti keelt nõutaval tasemel (vähemalt B1 tasemel)
  • C-kategooria juhtimisõigusega
  • vastab tegevväelase tervisenõuetele peale Kaitseväe arstliku komisjoni läbimist
  • Võimeline sooritama kaitseväe füüsilise testi vähemalt 190 punkti tasemele
  • on nõutava füüsilise ettevalmistusega (võimeline saama üldfüüsilises testis vähemalt 190p)
  • on meeskonnatöö oskuse ja hea tegutsemisvõimega muutuvas keskkonnas
  • ei tohi olla kriminaalasjas kahtlustatav või süüdistatav ega karistatud tahtlikult toimepandud kuriteo eest
  • ei tohi olla erakonna liige

Ettevõte pakub

  • Stabiilset ja kindlat sissetulekut
  • Vajadusel kaitseväesisest soomukijuhi koolitust
  • Maailmatasemel väljaõpet
  • Huvitavat ja vaheldusrikast teenistust
  • Kaasaegseid töötingimusi, töövahendeid ja -tehnikat
  • Tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist
  • Elamisvõimalust kasarmus
  • Põhipuhkust 35 päeva aastas
  • Soodsat tööandja bussitransporti E-R Tallinn-Paldiski-Tallinn
  • Soodsat tööandja bussitransporti ~2 korda kuus Võru, Pärnu ja Jõhvi suunal
  • Internetiühenduse kasutamist
  • 1. Jalaväebrigaadi raamatukogu kasutamist
  • Häid sportimisvõimalusi (jõusaal, ujula, spordisaal)

Lisainfo

Kandidaatidega võetakse Kaitseväe värbamiskeskuse poolt jooksvalt ühendust.

Tööpakkumise number
#306475

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 800 - 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
2. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
2. mai 2013
Lisainfo palga kohta:
eenistustasu suurus oleneb ametikohal vajaliku väljaõppe olemasolust.

Eesti Kaitseväe värbamiskeskus tegeleb personali värbamisega Kaitseväele, sealhulgas 1. Jalaväebrigaadi Scoutspataljonile

Scoutspataljon on 1. Jalaväebrigaadi koosseisus olev professionaalse väljaõppega iseseisvaks lahingutegevuseks võimeline kiirreageerimisvõimekusega manööverüksus.

Scoutspataljoni põhiülesanded:
- reservüksuste ettevalmistamine ajateenijate väljaõppe kaudu;
- väljaõppe administratiivne ja tagalatoetus;
- sõjaaja ja reservüksuste formeerimise ettevalmistamine ja läbiviimine.

Scoutspataljon paikneb Paldiskis.

Vaata rohkem