Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #293432

Scoutspataljoni soomukijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks ülesanneteks soomukijuhi ametikohal on:
-transpordivahendite alalises valmisolekus hoidmine töö-, õppe- või lahingülesannete täitmiseks
-sõidukite juhtimine nii päeval kui öösel, erinevates tee-, maastiku- ja ilmastikuoludes
-osalemine õppustel, tiirulaskmistel, lahinglaskmistel, rahvusvahelistel õppustel ning rahvusvahelistel sõjalistel operatsioonidel.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandaat on:

  • 18-45 aastane Eesti Vabariigi kodanik, kes on läbinud ajateenistuse
  • Vähemalt keskharidusega
  • Auastmelt nooremseersant või seersant
  • Kesktasemel eesti keele oskusega
  • Kriminaalkorras karistamata
  • C-kategooria juhtimisõigusega
  • Tervislikult seisundilt rivikõlbulik
  • Võimeline sooritama kaitseväe füüsilise testi vähemalt 190 punkti tasemele
  • Meeskonnatöö oskuse ja hea tegutsemisvõimega muutuvas keskkonnas

Ettevõte pakub

  • Stabiilset ja kindlat sissetulekut
  • Kaitseväesisest soomukijuhi koolitust
  • Maailmatasemel väljaõpet
  • Huvitavat ja vaheldusrikast teenistust
  • Kaasaegseid töötingimusi, töövahendeid ja -tehnikat
  • Tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist
  • Elamisvõimalust kasarmus
  • Põhipuhkust 35 päeva aastas
  • Soodsat tööandja bussitransporti E-R Tallinn-Paldiski-Tallinn
  • Internetiühenduse kasutamist
  • 1. Jalaväebrigaadi raamatukogu kasutamist
  • Häid sportimisvõimalusi (jõusaal, ujula, spordisaal)

Lisainfo

Tööpakkumise number
#293432

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 793.8 €/kuus
Kuulutus aegub:
3. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2012
Lisainfo palga kohta:
Palgatase K3 järgi; Brutotasu alates 764,40 € + auastmetasu 29,40 € (n-srs auastme puhul), 35,28 € (srs auastme puhul) kuus

Eesti Kaitseväe värbamiskeskus tegeleb personali värbamisega Kaitseväele, sealhulgas 1. Jalaväebrigaadi.

1. Jalaväebrigaad on Eesti kaitseväe peamine manööverüksus maaväe ülema alluvuses, mis on võimeline tegutsema koostöös NATO väeüksustega
Jalaväebrigaadi allüksused osalevad sõjalisel operatsioonil Afganistani Islamivabariigis.

1. Jalaväebrigaadi põhiülesanneteks on:
• Juhtimis-, korraldus-, planeerimis-, arendus- ja järelevalvetoimingute teostamine oma vastutusalas;
• Mobilisatsiooni planeerimine ja läbiviimine oma vastutusalas;
• Oma alluvusse kuuluvate struktuuriüksuste isikkoosseisu väljaõppe korraldamine;
• Oma allüksuste lahinguvalmiduse tagamine.

Scoutspataljon on 1. Jalaväebrigaadi koosseisus olev professionaalse väljaõppega iseseisvaks lahingutegevuseks võimeline kiirreageerimisvõimekusega manööverüksus.

Scoutspataljon paikneb Paldiskis.

Vaata rohkem