Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #363865

Scoutspataljoni sõdur

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Aitab kaasa jao ja rühma ettevalmistustel väliõppusteks, lahinglaskmisteks ja operatsioonideks.
  • Omandab erialale vastavad teadmised ja oskused väljaõppe käigus:
- kuulipilduri abi;
- TT-granaadiheituri abi:
- autojuht-sidemees;
- laskur;
- sidemees;
- pioneer;
- koka abi;
- autojuht-laotööline
  • Õppustel, lahinglaskmistel ja sõjaväelistel operatsioonidel täidab ülesandeid, mis on omandatud väljaõppe käigus.
  • Hooldab enese, jao ja rühma varustust, relvastust ja tehnikat vastavalt ametikohale.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat:

  • on 18-45 aastane täieliku teovõimega Eesti Vabariigi kodanik, kes on kaitseväekohuslane
  • on läbinud ametikohal nõutava sõjalise väljaõppe (esmane sõjaväeline väljaõpe läbitud kas Kaitseväes või Kaitseliidus)
  • on vähemalt põhiharidusega
  • on auastmega reamees või kapral
  • valdab eesti keelt nõutaval tasemel (vähemalt B1 tase)
  • on nõutava füüsilise ettevalmistusega (võimeline saama üldfüüsilises testis vähemalt 60 punkti igal alal, kokku minimaalselt 180 p)
  • vastab tegevväelase tervisenõuetele peale Kaitseväe arstliku komisjoni läbimist
  • on meeskonnatöö oskuse ja hea tegutsemisvõimega muutuvas keskkonnas
  • ei tohi olla kriminaalasjas kahtlustatav või süüdistatav
  • ei tohi olla karistatud tahtlikult toimepandud kuriteo eest
  • ei tohi olla erakonna liige.

Kasuks tuleb keskharidus, C-kategooria load ja inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

  • Stabiilset ja kindlat sissetulekut
  • Maailmatasemel väljaõpet
  • Huvitavat ja vaheldusrikast teenistust
  • Kaasaegseid töötingimusi, töövahendeid ja -tehnikat
  • Tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist
  • Elamisvõimalust kasarmus
  • Põhipuhkust 35 päeva aastas
  • Internetiühenduse kasutamist
  • 1. Jalaväebrigaadi raamatukogu kasutamist
  • Häid sportimisvõimalusi (jõusaal, ujula, spordisaal)
  • Soodsat tööandja bussitransporti E-R Tallinn-Paldiski-Tallinn

  • Keskhariduse olemasolul võimalust kandideerida nooremallohvitseride kursusele

Lisainfo

Töökoht asub Paldiskis.

Kandidaatidega võetakse Kaitseväe värbamiskeskuse poolt jooksvalt ühendust.

Tööpakkumise number
#363865

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: 800 - 850 €/kuus
Kuulutus aegub:
1. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2014

Eesti Kaitseväe värbamiskeskus tegeleb personali värbamisega Kaitseväele, sealhulgas 1. Jalaväebrigaadi Scoutspataljonile

Scoutspataljon on 1. Jalaväebrigaadi koosseisus olev professionaalse väljaõppega iseseisvaks lahingutegevuseks võimeline kiirreageerimisvõimekusega manööverüksus.

Scoutspataljoni põhiülesanded:
• reservüksuste ettevalmistamine ajateenijate väljaõppe kaudu;
• väljaõppe administratiivne ja tagalatoetus;
• sõjaaja ja reservüksuste formeerimise ettevalmistamine ja läbiviimine.

Vaata rohkem