Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #295743

Scoutspataljoni nooremallohvitser

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teenistuskoht asub Paldiskis

  • Kaadrinooremallohvitseri peamisteks ülesanneteks kuulipilduri ametikohal on:
- täita jalaväejao kuulipilduri ülesandeid õppustel, lahinglaskmistel ja sõjaväelistel operatsioonidel
- omandada erialale vajalikud teadmised ja oskused väljaõppe käigus
- täita ülesandeid, mis seisnevad kuulipilduja käsitlemises ja hooldamises

  • Kaadrinooremallohvitseri peamisteks ülesanneteks TT-granaadiheituri ametikohal on:
- täita TT granaadiheituri ülesandeid igapäevasel väljaõppel, taktikalistel õppustel, lahinglaskmistel, rahvusvahelistel õppustel ja sõjaväelistel operatsioonidel
- tankitõrjegranaadiheitja käsitlemine ja hooldamine

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on:

  • 18-45 aastane Eesti Vabariigi kodanik, kes on läbinud ajateenistuse
  • vähemalt keskharidusega
  • auastmelt nooremseersant, seersant või vanemseersant
  • eesti keele kesktasemel oskusega (B2 - tase või C1 - tase)
  • kriminaalkorras karistamata ning tervislikult seisundilt rivikõlbulik
  • võimeline sooritama kaitseväe füüsilise testi vähemalt 190 punkti tasemele
  • võimega stabiilselt ja tulemuslikult töötada ka pingeolukorras ja oskab efektiivselt kasutada aega
  • koostöövõimeline ja hea suhtlemisoskusega

Ettevõte pakub

  • maailmatasemel väljaõpet
  • stabiilset ja kindlat sissetulekut
  • huvitavat ja vaheldusrikast teenistust
  • kaasaegseid töötingimusi, töövahendeid ja -tehnikat
  • tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist
  • elamisvõimalust kasarmus või ühiselamus
  • põhipuhkust 35 päeva aastas
  • soodsat tööandja bussitransporti E-R Tallinn-Paldiski-Tallinn
  • internetiühenduse kasutamist
  • 1. Jalaväebrigaadi raamatukogu kasutamist
  • häid sportimisvõimalusi (jõusaal, ujula, spordisaal)

Lisainfo

www.mil.ee

Tööpakkumise number
#295743

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 793.8 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2013
Lisainfo palga kohta:
Palgatase K3; Brutotasu alates 764,40 eur + auastmetasu alates 29,40 eur kuus

Eesti Kaitseväe värbamiskeskus tegeleb personali värbamisega Kaitseväele, sealhulgas 1. Jalaväebrigaadi.

1. Jalaväebrigaad on Eesti kaitseväe peamine manööverüksus maaväe ülema alluvuses, mis on võimeline tegutsema koostöös NATO väeüksustega
Jalaväebrigaadi allüksused osalevad sõjalisel operatsioonil Afganistani Islamivabariigis.

1. Jalaväebrigaadi põhiülesanneteks on:
• Juhtimis-, korraldus-, planeerimis-, arendus- ja järelevalvetoimingute teostamine oma vastutusalas;
• Mobilisatsiooni planeerimine ja läbiviimine oma vastutusalas;
• Oma alluvusse kuuluvate struktuuriüksuste isikkoosseisu väljaõppe korraldamine;
• Oma allüksuste lahinguvalmiduse tagamine.

1. Jalaväebrigaad paikneb Paldiskis.

Vaata rohkem