Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #304463

Scoutspataljoni jaoülem-instruktor

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks ülesanneteks jaoülem-instruktoril on

  • Sõjaliste väljaõppeürituste (tund, harjutus, drill, laskmine, õppus jms) planeerimine, ettevalmistamine, läbiviimine, kontroll ja hindamine vastavalt väljaõppeplaanile või vahetult ülemalt saadud korraldustele
  • Juhtida jagu õppustel ja välisoperatsioonidel vastavalt rühmaülema käskudele
  • Täiendada pidevalt oma sõjaväelisi ja erialaseid teadmisi ning oskusi
  • Tunda hästi määrustikke ja eeskirju

Ootused kandidaadile

  • 18-50 aastane Eesti Vabariigi kodanik
  • Läbitud ametikohal nõutav, sõjaline väljaõpe (baasväljaõpe kas ajateenistuses või Kaitseliidus ning läbitud vanemallohvitseride baaskursus või omandatud sõjaväeline keskharidus)
  • Vähemalt keskharidus
  • Omistatud auaste nooremveebel, veebel või vanemveebel
  • On nõutava füüsilise ettevalmistusega (võimeline saama üldfüüsilises testis vähemalt 190p)
  • Vastab tegevväelase tervisenõuetele peale Kaitseväe arstliku komisjoni läbimist
  • Valdab eesti keelt nõutaval tasemel
  • Arvutikasutamisoskus (Word, Excel, Power Point)
  • Inglise keele oskus
  • Ei tohi olla karistatud tahtlikult toimepandud kuriteo eest
  • EI tohi olla erakonna liige
  • Ei tohi olla kriminaalasjas kahtlustatav või süüdistatav

Isikuomadused:
  • Algatus-, organiseerimis-, otsustus- ja vastutusvõime
  • Analüüsimisoskus ja hea pingetaluvus
  • Meeskonnatööoskus, tasakaalukus ja usaldusväärsus
  • Võime stabiilselt ja tulemuslikult töötada ka pingeolukorras, oskus efektiivselt kasutada aega

Ettevõte pakub

  • Maailmatasemel väljaõpet
  • Stabiilset ja kindlat sissetulekut
  • Elamisvõimalust kasarmus või vabade kohtade olemasolul ühiselamus
  • Põhipuhkust 35 päeva aastas
  • Huvitavat ja vaheldusrikast teenistust
  • Kaasaegseid töötingimusi, töövahendeid ja -tehnikat
  • Tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist
  • Soodsat tööandja bussitransporti E-R Tallinn-Paldiski-Tallinn
  • Soodsat tööandja bussitransporti ~2 korda kuus Võru, Pärnu ja Jõhvi suunal
  • Internetiühenduse kasutamist
  • 1. Jalaväebrigaadi raamatukogu kasutamist
  • Häid sportimisvõimalusi (jõusaal, ujula, spordisaal)

Lisainfo

Teenistuskoht asub Paldiskis

Tööpakkumise number
#304463