Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316438

Scout

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Scout on inimene, kes otsib potentsiaalseid modelle erinevates paikades: tänaval, poes või kas või internetis. Suurepärane scout võiks omada
suurepäraseid teadmisi modelliärist, modellinduse vooludest ja omada teravat silma modellide sobivuse suhtes. Scout peaks olema sõbralik, avatud suhtleja
ja hea pingetaluvusega. Töö ülesanete kuulub ka lepingute sõlmimine teiste rahvusvaheliste modellliagentuuridega ja modellidega. Samuti meilide kirjutamine,
pildistamiste organiseerimine, Star Systemi reklaamimine sotsiaalvõrgustikes.

Me otsime inimest, kes sooviks õppida antud rolli täitma.

Ootused kandidaadile

Oskus suhelda inglise, vene ja eesti keeles.

Vähemalt 18aastane

Kohusetundlikkus

Punktuaalsus

Suurepärane suhtlusoskus

Stiilitaju

Teadmised ja huvi moemaailma vastu

Hea veebikeskkonna käsitlus

Energiline ja postiivne suhtumine

Kasulikud oskused

Oskus pildistada- teadmised fotograafia valdkonnas

Ettevõte pakub

Star System pakub oma töötajatele:

Tööalane koolitus

Karjäärikasvu võimalus

Moemaailmas tuntud inimestega töötamine

Hea töökeskkond

Saate kogemuse ja oskuse paigutada ja võtta osa super modellide karjäärist rahvusvahelistel modelliturgudel.

Lisainfo

Star System tallinna personal koolitab ja aitab kaasa teie arengule ettevõttes. Teie palk hakkab sõltuma tulemustest. Esimene kuu tööl on praktika periood,
mille jooksul te õpite olema scout.

Tööpakkumise number
#316438

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
praktika
Kuulutus aegub:
8. september 2013
Kuulutus sisestati:
8. august 2013

STARSYSTEM on loodud ja arendatud John Casablancas'e, Elite Agency asutaja ning rohkem kui 30-aastase kogemusega tegevjuhi, ning tema kauaaegse sõbra ja partneri Jeremie Roux poolt.
John mõistis, et tõeline modelliagentuuri tugevus on võime avastada uusi modelle ning aidata neil alustada karjääri. Just see võime on teinud tema agentuuridest number ühe maailmas tervelt veerandsajandiks.
John on nüüd tagasi oma uue kontseptsiooniga, milleks on STARSYSTEM ning mille eesmärgiks on saada edukaimaks uute modellide avastamise süsteemiks maailmas. STARSYSTEM'i nimi ja kontseptsioon on inspireeritud kuulsast "Star System'ist" ehk tähesüsteemist, mis on pärit 30-ndate ja 40-ndate aastate Hollywoodi stuudiotest ning mis loodi, et paisata kuulsusse uusi näitlejaid ja näitlejannasid.
STARSYSTEM sai ametlikult alguse 2008 aasta detsembris.
15-nda augusti seisuga aastal 2009 on STARSYSTEM'il rõõm teatada, et nende peakorter asub Genfis ning mitu tegevat kontorit Pariis, tütarettevõtted Ukrainas - Kiievis, Brasiilias - Porto Alegres ja São Paulos, Poolas - Varssavis ning registreerimisel on kontorid Lõuna-Aafrikas - Johannesburgis ja Kaplinnas, Lätis - Riias, Eestis - Tallinnas ja Kanadas - Torontos. JOY MILANO ei ole ametlikult osa
STARSYSTEM võrgustikust, kuid teda loetakse STARSYSTEM'i sõsarettevõteks ja talle viidatakse kui nende Milaano agentuurile.
Novembris 2009 alustas STARSYSTEM tegutsemist ka Eestis ning otsib nüüdsest meie kauneid tüdrukuid maailma moelavadele ja -ajakirjadesse ka kodumaalt.

Vaata rohkem

Scout