Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673846

Saunarituaalide läbiviija Grand Rose Spaas Kuressaares

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Saunades rituaalide läbiviimine, klientidega suhtlemine.

Saa aimu saunarituaali läbiviija tööst:https://www.youtube.com/watch?v=1sR0Pod65aU

Ootused kandidaadile

Kohusetundlik ja aus; kiire ja korrektne; hea suhtlemisoskus; hea pingetaluvus. Väljaõpe kohapeal, oluline on hea soojataluvus. Sobib töötamiseks õpingute kõrvalt, sobib nii mehele kui naisele

Ettevõte pakub

Toredat töökeskkonda ja motiveerivat palka.

Tööpakkumise number
#673846

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 4 €/tunnis
Kuulutus aegub:
25. november 2020
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem