Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #314747

Saunaperenaine

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klienditeenindus, klientide vastuvõtt ja sauna juhatamine, jookide ja suupistete müük, saunade koristus

Ootused kandidaadile

soov töötada klienditeenindajana
eesti, soome, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
valmisolek meeskonnatööks
hea ja sõbralik suhtlusoskus
hea pingetaluvus

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd, tulemustest sõltuvat palka, soodustusi, head töökeskkonda, arenemis- ja koolitusvõimalusi, väärtuslikke kogemusi Eesti suurimas hotellis

Tööpakkumise number
#314747

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. august 2013
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2013

Soome katvaimasse hotelliketti kuuluv Original Sokos Hotel Viru liigub uuenduste lainel.
Sokos Hotels on Soome suurim hotellikett, millesse kuulub üle 50 hotelli Soomes, Tallinnas ja Peterburis. Kõik hotellid paiknevad kesklinnas või puhkepiirkondade keskustes, heade ühendusteede läheduses.
Lisaks majutusteenustele pakuvad Original Sokos Hotels hotellid sama katuse all mitmekülgseid konverentsi- ja toitlustusteenuseid. Hotellide juures tegutsevad linnade populaarsemad restoranid, ööklubid jm ajaviitekohad.

Vaata rohkem