Värsked tööpakkumised

Sauna ja spa projekteerija,disainer,konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 365609

Tööpakkumise number

365609

Töö kirjeldus

Projekteerimis oskus, saunaplaanid ja disain;
AUTOCAD, ARCHICAD, 3D, ARTLANTIS programmide hea tundmine;
Konsulteerimine, kalkulatsiooni koostamine.

Nõudmised kandidaadile

Soovitavalt eelnev töökogemus projekteerimis ning müügi valdkonnas;
ArvutIoskus;
Keelte oskus: eesti, vene;
Kasuks tuleb Inglise keele / soome keele oskus.

Ettevõte pakub

Arendavat ja huvitavat töökeskkonda;
Enesetäiendamise ja karjääri tegemise võimalust;
Head meeskonda;
Head motivatsiooni;
Huvitavat ja vaheldusrikast tööd.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
26. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
30. detsember 2014
Brutopalk:
Alates 1200 EUR kuus

Saunamaailm on kõige suurem saunatoodete kauplus Eestis.
Tegeleme spa ja saunade ehitusega Eestis ja teistes riikides..
Pakume oma klientidele alati parimat teenindust ja garantiid. Oleme kindlad, et meie kauplus on üks parimatest kohtadest, kus võib lahendada kõik spa ja saunaga seotud küsimused.